O čom by to bolo, keby bol november bez vianočných reklám? Áno, je tu ten správny čas zamyslieť sa nad darčekmi pre blízkych. Tentokrát si vezmeme do parády najskôr mužské pokolenie. Skôr ako sa do toho pustíme, zaspomínajme si na populárne, na nervy lezúce vianočné reklamy z roku 2008.

VIDEO - TOP 7: Najlepšie vianočné reklamy

Dúfam, že vás to pobavilo a teraz sa už môžeme pustiť do jednotlivých tipov, ktoré by mohli potešiť moderného muža.

1. Domáci kutil

Napríklad takýmto multifunkčným akumulátorovým skrutkovačom nič nepokazíte (veľké obrázky sú väčšinou klikateľné)
akumulátorový skrutkovač

"Môžete tak pracovať s klasickou pištoľovou, ale rovno aj s rukoväťou. Skrutkovač ponúka nastavenie otáčok smeru a je vybavený LED osvetlením pre lepšiu viditeľnosť vami skrutkovaného priestoru. Skrutkovač ponúka mäkkú, ergonomicky tvarovanú rukoväť v zeleno-čiernej farbe, ktorá vám ľahko padne do ruky."

Ďalšie tipy pre domácich kutilov:

 

2. IT špecialista

Podobne ako pre domácich kutilov, aj tu je výber pomerne dosť bohatý. Doplnkom pre PC znova nič nemôžete pokaziť, o to viac, ak je nejaký štýlový napr. takáto parádna klávesnica s myškou:

A4tech BLOODY Q1100 hráčsky set - klávesnica, myš, USB

Ďalšie tipy pre IT-čkárov:

 

3. "Mobilomaniak"

Muž, čo si potrpí na svoj mobilný telefón. Používa ho denne, či už v práci, alebo aj vo voľnom čase. Samozrejme teraz tu nebudú rady aký mobil mu kúpiť, pretože to môže byť dosť nákladný darček až do niekoľko 100 €. Pokiaľ často cestuje autom, tak držiak na mobil do auta sa bude vždy hodiť:

PPYPLE univerzálny držiak pre telefony do auta 3,5

Ďalšie tipy:

 

4. Večné dieťa

Aj v dospelom človeku sa určite skrýva malé dieťa, ktoré občas túži po hračke. Moderné hračky, ktoré prišli do módy sú už väčšinou na diaľkové ovládanie a hlavne cenovo dostupné. Zábava sa môže začať napr. s takým malým vrtuľníkom (nemusíte mať strach, doba lietania je cca do 10 min., samozrejme závisí to od modelu).

Vrtuľník Fleg - Devil GYRO

Ďalšie tipy:

 

5. Športovec

Či už pasívny, alebo aktívny športovec, treba sa zamyslieť nad tým, čo a kde vybrať. Obdarovať športovca je zväčša ťažké. Neviete presne akú obuv nosí (veľkosť ešte možno áno, ale aký tip, to už môže potrápiť), aký presne tip značky náradia potrebuje (hokejka, tenisová raketa, ...), preto treba vyberať radšej darčeky, ktoré neurazia a nič tým nepokazíte.

Určite každý aktívny športovec potrebuje energiu a vitamíny, takže energetické nápoje, tyčinky, či proteíny sú viac ako vhodné. Avšak pre správnu životosprávu sa určite hodí kvalitný odšťavovač.

ROHNSON Odštavovač R-422

Ďalšie tipy:

 

Záver

Dúfam, že vám tento článok aspoň trocha pomohol a niekoľkých členov z vášho vianočného zoznamu si budete môcť odškrtnúť. Ak nie, nezúfajte, ešte vždy to môžete vyriešiť kvalitnými ponožkami, spodným prádlom, voňavkou, knihou, alebo iným kusom oblečenia, v podstate ako každý rok. Motto tohto roka: "Čím netradičnejší darček, tým lepšie."

Na záver si môžete pozrieť ešte video s ďalšími tipmi na darčeky pre mužov:

 

Budeme veľmi radi, ak nám do komentárov napíšete vaše tipy na darčeky pre mužov. Najlepšie, aké najnetradičnejšie darčeky ste vymysleli a aké máte nápady na tento rok.