Už teraz v novembri sa začína v obchodoch a nákupných centrách boj o vianočné darčeky. Nenechajte to na poslednú chvíľu a vyhnite sa tak tlačeniciam v obchodoch a dlhým radom pri pokladniach. Dnes sa pozrieme na niekoľko tipov na vianočné darčeky pre ženy. Začneme niekoľkými radami, s čím určite nepotešíte ženu.

Aký darček radšej nekupovať

  • určite nič, čo nejak súvisí s jej hmotnosťou (napr. váha, kniha s radami na chudnutie, diéty, alebo nebodaj prípravky na chudnutie, atď.)
  • taktiež nič, čo súvisí s mierami
  • vyhnite sa aj praktickým darčekom, ktoré síce potrebujú, ale nepotešia ich (napr. žehlička, pomôcky do kuchyne, na upratovanie, atď.)
  • nekupujte rovnaký darček, aký ste už niekedy kúpili svojej bývalej žene/priateľke (keď na to prídu, mohlo by byť veľmi zle)

 Môže to dopadnúť veľmi podobne ako v tomto videu :D

 

Priznajme si, vybrať vhodný darček pre ženu je riadna drina. Často ani ženy nevedia, čo vlastne chcú. Vyberte preto originálny vianočný darček, alebo kupujte na istotu. Tu je niekoľko tipov, ktorými zabodujete a nič nepokazíte.

1. Doplnky

Kabelky a šperky

Dôležité je poznať typ ženy pre akú idete darček kupovať. Určite nebudete kupovať elegantné doplnky pre skôr športový typ. Ako postupovať pri kúpe doplnkov? Najskôr je potrebné spraviť prieskum. Prebádať, čo všetko žena už doma má. Aké sú to doplnky, ich štýl, materiál, veľkosť, farby. Potom sa môžete pustiť do nákupu doplnkov v podobnom štýle, aký doma ešte nemá. Konkrétne tipy:

Kabelky

Dámske kabelky sú jednoznačne neoddeliteľnou súčasťou každej ženy a tiež praktickou záležitosťou. Sú vyrobené z rôznych materiálov a výber je naozaj pestrý.

Prejsť na e-shop

Náušnice

Každá žena ich má a potrebuje, už len správne vybrať tvar, farbu, veľkosť a hlavne materiál. Stavte radšej na kvalitnejší materiál.

Prejsť na e-shop

Kvalitné šperky

Tu treba dať veľmi veľký pozor na výber šperku. Nejedná sa o lacnú záležitosť a preto by ste si s výberom mali byť na 100% istý.

Prejsť na e-shop

 

2. Oblečenie

darčekový poukaz

Kupovať žene oblečenie ako darček je jedna z najťažších vecí. Je takmer nemožné trafiť sa do vkusu tej ktorej ženy. Niekedy ani ženy sami nevedia, čo by vlastne chceli. Preto určite neodporúčame kupovať oblečenie. Namiesto toho je to jedna úžasná vec a tou sú darčekové poukážky. V dnešnej dobe už každé nákupné centrum, alebo jednotlivé obchody disponujú týmito poukážkami. Vám stačí vybrať len hodnotu tejto poukážky, zvyšok rozhodovania prenechajte ženám.

 

3. Zážitkové darčeky

tandemový zoskok padákom

Darujte zážitok! O to lepšie, ak je to zážitok pre dvoch. Týmto darčekom zaručene zabodujete. Či už je to romantická večera na nejakom naozaj netradičnom mieste, alebo adrenalínový zážitok ako tandemový zoskok padákom, alebo relaxačná masáž, vyhliadkový let, či nejaký kurz.

Prejsť na e-shop

 

4. Dekorácie do domu / bytu

Viacdielny moderný obraz sedemdielny

Neváhajte a vymyslite niečo originálne ako sú aj napríklad moderné viacdielne obrazy, ktoré sa dajú vyrobiť aj z vlastných fotografií. Vytvoríte tak unikátny darček so sentimentálnou hodnotou, alebo jednoducho vyberiete nejaký krásny obraz z bohatej ponuky. Potom tu máme aj ďalších "milión" iných dekorácií, už sa len trafiť do vkusu. Najlepšie keď žena niečo zbiera, napríklad rôzne drevené sošky, sviečky, anjelikov a iné.

Prejsť na e-shop

 

5. Niečo pre športovkyňu

Nesmieme zabudnúť aj na ženy, ktoré pravidelne športujú. Neoddeliteľnou súčasťou žien, ktoré behajú je napríklad mp3 prehrávač s kvalitnými sluchátkami. Kvalitná športová taška, určite poteší, alebo športová obuv a v neposlednom rade aj športové oblečenie.

Prejsť na e-shop

 

parfém

Na záver jeden univerzálny darček pre ktorúkoľvek ženu a tým je parfum. Jediný problém môže nastať pri jeho výbere a trafiť sa do vkusu ženy. Našťastie aj pre tento darček skoro vždy existujú darčekové poukazy.

Niekoľko ďalších nápadov pre prípad, že by všetko zlyhalo :D

 

Máte lepšie tipy na vianočné darčeky pre ženy? Podeľte sa s nami a napíšte nám ich do komentára.